Plan B Danışmanlık, kurumların ihtiyaç duyduğu danışmanlık hizmetlerini alanında uzman kadrosu ve dinamik yapısı ile sunmaktadır.

Müşterilerine en kısa sürede en uygun çözümleri sağlayan bu kadro; araştırmacı, yenilikçi ve özverili ekip üyelerinden oluşmaktadır. Bu ekip insan kaynakları süreçlerine hakim, çalışılan sektörlere uygun ve uluslararası standartlardaki eğitim ve becerileri ile öne çıkan, insan kaynakları alanında kendini geliştirmeye gönül vermiş takım arkadaşlarıyla kurulmuştur.

Hem kaliteli hem hızlı hem de doğru İnsan Kaynakları çözümleri için güvenilir ve işinin ehli bir kadronun önemi bilen Plan B, bu konuda her zaman en uygun ekip üyelerini bünyesinde barındırmaktadır.

Mükemmel ekip ile mükemmel işlerin yapılacağına inanmış ve kurulduğu günden beri bundan feragat etmemiş olan Plan B, bu yapısı ile kurumların her zaman tercih ettiği iş ortağı olmayı da başarmıştır.

Plan B İnsan Kaynakları ve Kariyer Danışmanlığı Ltd. Şti Türkiye İş Kurumunun 06.10.2011 tarih ve 499 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü
Sağlık sok. No:1 Sıhhiye Çankaya, ANKARA