PERSONEL SEÇME VE İŞE ALIM

Enerji, inşaat ve telekomünikasyon ve bilişim başta olmak üzere pek çok sektöre personel seçme ve işe alım hizmeti vermekte olan Plan B, yerel ve uluslararası birçok platformda bu hizmetlerini sağlamayı sürdürmektedir.

Ankara merkezli olmakla beraber Plan B, İstanbul ofisi ve İzmir'deki  temsilcileri ile Türkiye’nin birçok şehrine personel seçme ve işe alım hizmeti vermektedir.

Yurtdışında hizmet verdiği ülkeler arasında Nijerya, İngiltere, İrlanda, Suudi Arabistan, Rusya, Libya, Kuzey Irak, Afganistan, Arnavutluk, Macaristan, Makedonya, Ukrayna, Türkmenistan, Kazakistan ve Umman yer almaktadır.

Kurumumuz müşterilerine kilit noktadaki bir üst düzey yönetici pozisyonundan, farklı projeler için çoklu alım yapılan başlangıç pozisyonlarına kadar geniş bir yelpazede personel seçme ve işe alım hizmetleri sunmaktadır.

Plan B işe alım uzmanları hizmet verdikleri sektörlerde tecrübe sahibi, alanlarında uzman ekip üyelerinden oluşmaktadır. Bu ekip üyeleri hem üst düzey hem de orta kademe pozisyonların işe yerleştirme hizmetlerinin yürütülmesinde deneyim sahibidirler.

Plan B İnsan Kaynakları ve Kariyer Danışmanlığı Ltd. Şti Türkiye İş Kurumunun 06.10.2011 tarih ve 499 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü
Sağlık sok. No:1 Sıhhiye Çankaya, ANKARA