2002 yılında Human & Business Development çatısı altında sektöre adımını atan Plan B, sonraki dönemlerde iş alanlarını ve uzman kadrosunu genişleterek çalışmalarına devam etmiştir.

Plan B dört ana kolda hizmet vermektedir, bunlar “personel seçme & işe alım”, “yönetim danışmanlığı”, “kariyer danışmanlığı” ve “eğitim organizasyon” olarak sınıflandırılabilir. Yerel ve uluslararası birçok platformda çalışan Plan B Ankara merkezli olmakla beraber İstanbul ofsi ve İzmir'deki temsilcilikleriyle Türkiye’nin birçok şehrine hizmet vermektedir.Yurtdışında hizmet verdiği ülkeler arasında Nijerya, İngiltere, İrlanda, Suudi Arabistan, Umman, Rusya, Libya, Kuzey Irak, Afganistan, Arnavutluk, Macaristan, ve Makedonya yer almaktadır. Sektör bazında Plan B enerji ve inşaat başta olmak üzere pek çok sektöre danışmanlık hizmeti vermektedir.

Şirketimiz bünyesinde ayrıca öğrencilere ve profesyonellere kariyer danışmanlığı, kişisel gelişim eğitimleri, kariyer planlaması ve meslek tanıtım seminerleri başta olmak üzere bireysel danışmanlık hizmetleri de verilmektedir.

Plan B İnsan Kaynakları ve Kariyer Danışmanlığı Ltd. Şti Türkiye İş Kurumunun 06.10.2011 tarih ve 499 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü
Sağlık sok. No:1 Sıhhiye Çankaya, ANKARA